Poznámka Hanky k červencovým meditacím

12.07.2021 10:35

Tématické body tohoto novoluní se týkají znamení Raka, v úseku Rak - Vodnář (18:01 st. Raka  pod-stupeň zn. Vodnáře), v ČR dle postavení domů  ve 2 domě :

 

Rak – nitro, cítění, emoce, vnitřní základna

Vodnář – schopnost přemýšlení, nové nápady, projev něčeho nového

2 dům: konkrétní tvořivost, práce, aktivní činnost na základě srdce 

 

Doplnění:

Sabiánský symbol tohoto novu: 18:01 (19 st) Raka:

(Je třeba nějakým způsobem pochopit a vyjádřit tento symbol ve svém životě jistým pročištěním a uvědoměním):

Kněz provádí manželský ceremoniál (svatbu). Klíčová poznámka:  Ritualizace produktivních interpersonálních vztahů. Klíčové slovo: Posvěcení.  Výklad: Mezilidské vztahy jsou složité. Naučit se lidi spojovat tak, aby měli  pocit, že je to správné, že tradice je zachována a že se vše se děje ve vyšším  zájmu, je důležitá a těžká role pro každého, kdo tento symbol má ve vínku.

 

Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.

H.K