Poznámka Hanky k říjnovým meditacím

27.09.2019 23:03

Tématické body tohoto novoluní se týkají znamení Vah, v úseku Váhy - Štír (05:20 st Vah = pod-stupeň zn. Štíra), v ČR dle postavení domů v domě 6:

 - harmonizace vztahů; vztahů vlastní duše a vyššího Já, vztahů s ostatními

- rozbor a čištění vlastního nitra, následně „vyčištění“ všech vztahů

 Doplnění:

 

Sabiánský symbol tohoto novu: 05:20 Vah:

 

Člověk pozoruje své ideály, jak berou na sebe konkrétní formu před  jeho vnitřním zrakem. Klíčová poznámka: Potřeba vizualizovat jasně své sny nebo ideály, aby se mohly skutečně projevit. Klíčové slovo: Vnitřní formulace jako příprava pro tvořivou projekci ideálů a konceptů. Výklad: Člověk projikuje do světa to, co viděl promítnuto na obrazovce svého vědomí.

 

Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.

H.K.