Poznámka Hanky k prosincovým meditacím

13.12.2020 23:41

 Není to jen NOV. Bude to i zatmění Slunce. Takže to téma je obzvlast důležité.

Tématické body tohoto novoluní se týkají znamení Střelce, v úseku Střelec - Panna (23:08 st. Střelec + pod-stupeň zn. Panny, v ČR dle postavení domů v domě 6:

 

Střelec -  hledání vyššího smyslu života, poznávání PRAVDY

Panna – rozlišování, očista, tříbení, soustřední se na detail

 6 dům – práce, služba, zavedení zdravého životního stylu

 

Doplnění:

Sabiánský symbol tohoto novu: 24  st. Střelec: (Je třeba nějakým způsobem naplnit tento symbol ve svém životě):

Modráček slétl na vrata domku. Klíčová poznámka: Odměna, s kterou se  setká každá snaha o integraci do sociálního okolí pro toho, kdo zůstane věrný  sám sobě. Klíčové slovo: Štěstěna se chystá požehnat váš život. Výklad:   Modráček je dobře známým symbolem štěstí, ale také duchovně orientované mysli.

 

Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.

 

H.K