Poznámky Hanky k červencovým meditacím

20.07.2020 07:49

SHRNUTÍ:

Tématické body tohoto novoluní se týkají znamení Raka, v úseku Rak (28:26 st. Raka + pod-stupeň zn. Blíženců), v ČR dle postavení domů v domě 7:

 

Rak -  cesta do nitra, vnitřní prociťování,

Blíženci:  nové chápání a přemýšlení, rozhodování,

7 dům – vztah s niterným Já, hlubší chápání  ostatních vztahů

 

Doplnění:

Sabiánský symbol tohoto novu: 29  st. Raka: (Je třeba nějakým způsobem naplnit tento symbol ve svém životě):

28 - 29 Raka:

  Řecká múza váží nově narozená dvojčata na zlatých vážkách. Klíčová  poznámka: Intuitivní zvažování alternativ. Klíčové slovo: Na prahu nového  cyklu jsou nám vnitřně prezentovány alternativy. Výklad: Okamžik rozhodnutí,  intuice nám pomáhá si vybrat tu správnou ze dvou cest.

 

Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.

 

H.K