Poznámka Hanky k říjnovým meditacím

14.10.2020 16:21

SHRNUTÍ:

Tématické body tohoto novoluní se týkají znamení Vah, v úseku Váhy - Rak (23:53 st. Vah + pod-stupeň zn. Raka), v ČR dle postavení domů v domě 5:

 

Váhy: Vztahy, schopnost se odlišovat od ostatních, vědomí jinakosti

Rak: niterná základna, cítění

5 dům – tvořivost, aktivity volného času

 

Doplnění:

Sabiánský symbol tohoto novu: 24  st. Vah: (Je třeba nějakým způsobem naplnit tento symbol ve svém životě):

 

Motýl s třetím křídlem na levé straně. Klíčová poznámka: Schopnost  vyvinout pro vnitřní zesílení nový způsob reakce na základní životní situace.

Klíčové slovo: Originální mutace. Výklad: Tři je vždy symbolem naplnění.  Nějaká síla byla přidána k normálnímu duchovnímu životu individua. Levá strana se vztahuje jak k srdci, tak i k instinktivnímu poli vědomí.

 

Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.

H.K